Dyshe yjesh në Champions League (FOTO LAJM)

Ronaldo-Bale (Real Madrid)
Pëlqej
Faza e shumëpritur e grupeve të UEFA Champions League nis këtë mbrëmje me sfida vërtet interesante. Borussia Dortmund-Arsenal apo Real Madrid-Basel janë dy prej sfidave të mbrëmjes së sotme të kompeticionit më të rëndësishëm për klube që këtë sezon pritet të jetë spektakolar për shkak edhe të yjeve që skuadrat pjesëmarrëse kanë në gjirin e tyre.

Në foto-galerinë e mësipërme ju sjellim 10 çiftet më interesante të 10 prej ekipevemendohet se do të ecin më gjatë këtë edicion dhe ndoshta një prej tyre do të ngrejë edhe trofeun e madh në finalen e madhe të Berlinit.

Sigurisht që përzgjedhja nuk është determinante ndaj secili prej jush mund të këshillojë dyshen më të mirë.../albeu.com/

Shtuar më 16/09/2014, ora 10:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori