E bukur dhe miliardere: Modelja ruse që shëtit Londrën me "bishën" e zezë (FOTO LAJM)

Lodra njihet tani për sezonin e super makinave luksoze të cilat janë padyshim nga më të shtrejntat dhe të veçantat.

Por këtë fundjavë vëmendjen e ka marë një Bugatti Cheyron i rralë i cili është një ndër 500 prodhimet e vetmë të këtij lloji në të gjithë botën, shkruan Daily Mali transmeton Albeu.com

Vlera e tj është 2.5 milon paund dhe është ne pronësi të modeles Ruse, Daria Radionova.

Makina është e mbuluar me 2 milion kristale Swarovski të cilat kanë kërkuar 2 muaj kohë për tu vendosr aty.

26 vejeçarja ruse e cila ka studiuar në Londër për menaxhim bizens tani meret me stilimin e veshjes së vipave dhe më parë ka patur makina me të tillë kujdesje por Lamborghini Huracan dhe Mercedes CLS .

Modelia Radionova jeton në Knightsbridge dhe ka qindra palë këpucë Christian Louboutin.

Modelia ruse e cila numëron 150,000 ndjekës në Instagram, që në 2014 është shprehur "Unë kam shumë stoli. Diamantet janë shoqja më e mirë e një vajze. I kam kudo. Unë do të doja çdo gjë në kristal."/albeu.com/
Shtuar më 19/08/2019, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori