E dashura e CR7 "shpërthen" në palestër (FOTO LAJM)

E dashura e Cristiano Ronaldos Georgina Rodriguez ka shpërthyer në Instagram, teksa ka postuar një foto në malestër duke u dukur mjaft provokuese.

E veshur me streçe, Georgina ka nxjerrë në pah të pasmet e saj "shpërthyese", duke turbulluar dhe rrjetin. /albeu.com/

Shtuar më 10/04/2019, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori