E dashura e Dele Alli e nis verën me foto "bombastike" (FOTO LAJM)

Vera sapo ka nisur dhe të shumta janë modelet që ekspozojnë linjat e tyre në rrjetet sociale, ku tërheqin vëmendjen e të gjithëve.

Pikërisht këtë gjë ka bërë edhe partnerja e Dele Ali, Rubi Mae. Kjo e fundit njihet për trupin e saj elegant dhe të palestruar, teksa shpesh herë e shohim ta ekspozojë edhe në rrjetet sociale.

Këtë ka bërë edhe së fundmi, teksa ka postuar një foto në profilin e saj zyrtar “Instagram”, ku tregon linjat e saj, ndërkohë që shfaqet duke ledhatuar qenushin e saj të vogël.

shumta janë fotot provokuese nga modelja, e cila nuk i ka rezistuar temperaturave të larta.
Shtuar më 30/06/2020, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori