E dashura e "rreme" e Sergio Robertos (FOTO LAJM)

Gjatë këtyre ditëve u përfol shumë për të "dashurën" e Sergio Robertos, pasi në disa media amerikano latine dhe në ato italiane u botua një lajm në lidhje me bukuroshen Chantel Zales.

Në fakt e gjitha ka qenë një lajm i rremë pasi ata të dy nuk kanë asgjë, thjeshtë është bërë një gabim në përkthim nga mediat amerikano latine. Mesfushori spanjoll nuk ka asnjë "feeling" me bukuroshen e njohur sipas gazetës sportive "Sport". /albeu.com/
Shtuar më 20/12/2015, ora 10:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori