E dashura poston foto me një mik në Instagram, Ronaldo "e kërcënon" (FOTO)

Geogina Rodriguez prej disa muajsh është e lidhur me Cristiano Ronaldon, duke formuar një ndër çiftet më të përfolura në botën e futbollit.

Së fundmi bukuroshja spanjoll ka postuar një foto me një mik i të ngushtë me emrin Callados, raporton Albeu.

Sapo ka parë një postim të tyrin në Instagram, ai ka komentuar "Cuidado", e përkthyer në shqip është "kujdes" duke e shoqëruar dhe me 3 "emoji" duke buzëqeshur. /albeu.com/


Shtuar më 25/02/2017, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori