Barcelona përgatit njoftimin për shtyp për Messin, mbëshetja i vjen nga Suarez (FOTO LAJM)

Siç është raportuar nga Onda Cero, Barcelona së shpejti do të publikojë një deklaratë për shtyp në lidhje me kërkesën e Lionel Messi për të lënë klubin gjatë merkatos.

Presidenti Bartomeu, ndërkohë, ka mbledhur Këshillin Administrativ dhe ndodhet në zyrat e klubit.

Luis Suarez, shok i ngushtë me Messin, ka reaguar gjithashtu me disa “emoji” poshtë statusit të Carles Puyol që shkruante mbi argjentinasin duke e mbështetur.
Shtuar më 25/08/2020, ora 21:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori