E larë në flori, Ivanka mahnit mbretërit (FOTO LAJM)

Ivanka Trump gjithmonw twrheq vwmendje pwr shkak tw paraqitjes sw saj dhe veshjeve ekstravagante.

Sw fundmi Ivanka ka marrw pjesë në një darkë në pallatin mbretëror në Rabat. Ajo shoqërohej nga princesha Lalla Meryem e Marokut.

38-vjeçarja dukej mahnitëse me një fustan të artë, të gjatë deri në tokë. Ky fustan i veçantë ishte krijuar enkas për të nga stilistja Fadila El Gadi, e cila është kujdesur për veshjet e Ivankës gjatë gjithë këtij udhëtimi.

Me një buzëqeshje rrëzëlluese, nëna e tre fëmijëve i la të gjithë pa fjalë me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj.

Shtuar më 08/11/2019, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori