E rrahu Arda Turan pasi i ngacmoi edhe gruan, kështu është katandisur këngëtari (FOTO LAJM)

Ish-ylli i Barcelonës, Arda Turan shkaktoi një skandal të vërtetë dy netë më parë duke rrahur fillimisht me grushte këngëtarin turk Berkay.

Të dy këta të fundit si edhe bashkëshortja e Berkay-t ishin në një klub nate në Stamboll, kur papritur asaj i është afruar Arda Turan duke i thënë: Ccfarë të bëj se jam i martuar se nuk të lija të më ikje!

Kaq ka mjaftuar që të shpërthejë sherri. Turan rrahu Berkayn, por nuk u mjaftua me kaq.

Kur atë e dërguan në spital, ai shkoi atje dhe qëlloi me pistoletë.

Ngjarja ka shkaktuar skandal në Turqi. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori