UEFA: Shqipëria humb ndeshjen 3-0 në tavolinë
Edhe Figo dhe bashkeshortja ne kerkim te dhuratave (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Koha për dhurata edhe për Luis Figo. Pas ndeshjeve të Europa Leagua, ish mesfushori i Interit ka fluturuar drejtë Madridit për të bërë pazar me gruan e tij Helen Swidin. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2012, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Cili do të jetë sipas jush vendimi i UEFA-s për ndeshjen Serbi-Shqipëri?
78.93 %
1.96 %
19.1 %
Total 3313 Vota!