Eibar-Real Madrid, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)
Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Eibar dhe Real Madrid

Zinedine Zidane nuk i ka në dispozicion Gareth Bale, Marco Asensio, James Rodriguez, Marcelo, Luka Jovic e Nacho, derisa Odriozola dhe Mariano janë lënë në shtëpi për arsye teknike, raporton Gazeta Express.

Pas het-trikut në Champions League, Rodrygo Goes është lënë në stol për sfidën me Eibarin, ashtu si Toni Kroos.


Startojnë Vasquez dhe Mdric.
Shtuar më 09/11/2019, ora 17:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori