"Elbasan Arena" me koreografi të veçantë (FOTO LAJM)

Momentalisht po mbretëron një atmosferë fantastike jashtë stadiumitElbasan Arena”, por edhe brenda tij ka lëvizje që paralajmërojnë spektakël sonte.

Në karriget e stadiumit janë vendosur rreth 13 mijë qelashe dhe 2000 fanella të kuqe, për koreografinë speciale sonte.

Gjithçka është gati për një natë tjetër spektakolare dhe shpresojmë që djemtë kuqezi në fushë do të na dhurojnë një tjetër festë t ë madhe. /Albeu.com/
Shtuar më 07/09/2015, ora 17:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori