Elseid Hysaj na prezanton me djalin (FOTO LAJM)

Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Elseid Hysaj dhe ish-Missi i Shqipërisë, Fiorenza Lekstakaj, me anë të fotove të shumta në rrjetet sociale na prezantojnë me djalin e tyre, Elis.

Çifti i cili ka disa vite që jeton një histori dashurie, duket se po i shijojnë shumë momentet që kalojnë me djalin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2016, ora 11:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori