Erika, e dashura pedagoge dhe blogere e Griezmann (FOTO LAJM)

Jemi mësuar që bashkëshortet apo të dashurat e futbollistëve të jenë modele, aktore apo këngëtare, por ka edhe raste të tjera ku partneret e yjeve të top-këmbës vijnë nga fusha të tjera të jetës, madje edhe nga ato akademiket.

Kështu është edhe Erika Choperena, e dashura e Antoine Griezmann, sulmuesi më i ri i Atletico Madrid.

Ajo është 24 vjeçe dhe është diplomuar si pedagoge, ndërkohë që në shkurt hapi edhe një blog në internet në lidhje me modën, pasionin e saj të madh. /albeu.com/

Shtuar më 05/08/2014, ora 17:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori