Erjona e bindi Xhemailin ta shkruante emrin në shqip (FOTO LAJM)

Erjona Sulejmani dhe Blerim Xhemaili
Bukuroshja shqiptare, Erjona Sulejmani e ka bindur Blerim Xhemailin që në fanellën e skuadrës së tij të re, Galatasaray, emri ti shkruhet me shkronja shqiptare dhe jo si më parë te Napoli.

Erjona e ka shoqëruar Blerimin edhe në aventurën e tij të re në Stamboll. Ata janë transferuar në metropolin turk ku po shijojnë lidhjen e tyre. Këtë e tregon edhe selfie i fundit që bukuroshja ka postuar në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 14:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori