Është i "çmendur” pas FIFA 19, e dashura e Immobiles ankohet për sulmuesin (FOTO LAJM)

Loja “FIFA 19” duket se po i bën të gjithë pas vetes. Ashtu si gjithë të tjerët edhe sulmuesit të Lazios, Ciro Immobile i ka ndodhur që të fokusohet shumë te kjo lojë.

Sulmuesi duket se ka lënë çdo gjë pas dore për të luajtur vetëm “FIFA 19”, dhe këtë e ka konfirmuar dhe e dashura e tij Jesica Melena.

Bukuroshja është ankuar së fundmi se sulmuesi e ka lënë pas dore, duke postuar një video në rrjetet sociale ku duket Immobile duke luajtur.
Shtuar më 27/09/2018, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori