EUROPA LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM)

Sot zhvillohen ndeshjet e rundit të dytë të fazës së grupeve të Europa League.

Gjatë mbrëmjes janë planifikuar të luhen 24 ndeshje që zhvillohen në dy orare, nga ora 18:55 dhe 21:00.

Milani e pret në "San Siro" Spartën e Pragës për të kërkuar fitoren e dytë në grupin H.

Leicesteri është mysafir i AEK derisa Tottenham udhëton te Antwerp.

Roma e pret në "Olimpico", CSKA Sofiën ndërsa Arsenali në "Emirates" luan me Dundalk.

Shtuar më 29/10/2020, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori