EUROPA LEAGUE/ Këto janë ndeshjet e ditës së sotme (FOTO LAJM)

Liga e Evropës rikthehet sot (e enjte) me ndeshjet e xhiros së pestë të fazës së grupeve.

Në orar për ditën e sotme janë disa ndeshje interesante.

Milan do të përballet me Celtic në orën 18:55 në 'San Siro'.

Lirim Kastrati me Dinamo Zagrebit udhëtojnë drejt Holandës, për t’u takuar me Feyenoord.

Arsenal në ‘Emirates Stadiumluan përballë Rapid Vienna, ndërsa Roma pret Young Boys.

Napoli i Hysajt dhe Amir Rrahmanit udhëton te AZ Alkmaar.
Shtuar më 03/12/2020, ora 09:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori