EUROPA LEAGUE/ Manchester United – Copenhagen, formacionet zyrtare (FOTO LAJM)

anë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Manchester UnitedCopenhagen.

Manchester United dhe Copenhagen vihen përballë njëra tjetrës në kuadër të Ligës së Evropës, në fazën çerekfinale.

Kjo ndeshje do të caktojë skuadrën që prenë biletën për gjysmëfinale.

Ndeshja luhet në Gjermani, në qytetin e Koln, me fillim nga ora 21:00.

Shtuar më 10/08/2020, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori