Fanella e dytë e Napolit në stil jeans (FOTO LAJM)

Pëlqej
Napoli ka prezantuar sot fanellën e dytë në stil jeans. Eventi, i organizuar këtë paradite, kishte si protagonist edhe blerjen e re David Lopez, i cili bëri edhe prezantimin zyrtar. Ndërsa bashkë me të në panel u shfaqën edhe Insigne dhe De Guzman.

Fanella jeans vjen pas asaj ushtarake të një sezoni më parë, e cila pati një boom shitjesh. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2014, ora 14:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori