Fanellat e reja të skuadrave të mëdha për sezonin e ardhshëm (FOTO LAJM)

Pëlqej
Shumica e klubeve të mëdha evropiane i kanë zbuluar fanellat e reja për edicionin e ardhshëm.

Klube si Barcelona, Juventus, Liverpool, Chelsea e Inter, nuk kanë dalë nga ajo tradicionalja.

Barcelona i ka fanellat e kuqe me të kaltër, por me vija më të holla.

Edhe Juventusi nuk ka dal nga ngjyrat tradicionale, por kësaj radhe Adidas ka zgjedhur vija më të trasha.

Edhe Interi do të luajë me fanellat e Nike, ndërsa Chelsea dhe Liverpool i kanë me një ngjyrë.

Bayern dhe PSG duken nga klubet që kanë improvizuar më shumë.

Roma, Atletico dhe Arsenal vazhdojnë të kenë fanella interesante dhe të bukura për tifozët e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 24/05/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori