Fanny dhe selfie: Ju dukem gjë shtatzanë? (FOTO LAJM)

Fanny Neguesha, ish e e fejuara e Mario Balotellit, ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram për të hedhur poshtë zërat për një shtatzani të mundshme.

"So you think i'm pregnant?" (Ju mendoni se jam shtatzanë?), shkruan bukuroshja mbi foto. "Çdo ditë histori e re", vijon komenti i Fanny-t.

Orë më parë qarkulluan lajme sipas së cilave Fanny Neguesha është në pritje të një fëmije nga lidhja me sulmuesin e Liverpool. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 15:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori