Fanny e Balotelli shijojnë ditët e fundit të pushimeve në New York (FOTO-LAJM)

Fanny e Balotelli shijojnë ditët e fundit të pushimeve në New York. Ata janë fotografuar nga paparacët gjatë momenteve që lojtari iu Milanit dhe e dashura e tij shëtisnin.

Ndërkohë që mundësitë për largimin e Balotellit drejtë Arsenalit janë zvogëluar pas drejtuesit e klubit anglez deklaruan se janë në mbyllje të merkatos. /albeu.com/


Shtuar më 22/07/2014, ora 11:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori