Fanny Neguesha, bukuroshja që i bashkohet Premier League-s (FOTO LAJM)

Fanny Neguesha
Fanny Neguesha, e fejuara e Mario Balotellit, mund të ndjekë sulmuesin italian në aventurën e tij të re në Premier League. Super-Mario është vetëm një hap larg transferimit te Liverpool dhe me shumë mundësi drejt "Anfield Road" do të shkojë edhe modelja belge.

Mario dhe Fanny janë në një lidhje që prej marsit 2013, ndërsa para Kupës së Botës "Brazil 2014" i propozoi për martesë, pavarësisht problemeve që kaluan më parë.

Te Liverpool Fanny do ti bashkohet bukurosheve të tjera ku sigurisht më e njohura është bashkëshortja e Steven Gerrard, Alex. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori