Fanny Neguesha ndërron fanellë dhe... të dashur (FOTO LAJM)

Fanny Neguesha
Mario Balotelli rikthehet te Milani, ndërsa në Premier League shkon Fanny Neguesha.

Ish e dashura bukuroshe e sulmuesit italian ka nisur një romancë të re me mbrojtësin e West Ham United, Cheikhou Kouyate, ndërsa modelja belge nuk ka kursyer as fotot me fanellën e ekipit nga Londra, përcjell Portali Albeu.

Balotelli dhe Fanny kanë patur një lidhje disa-vjeçare, por që mori fund në momentin kur të gjithë prisnin dasmën e çiftit. /albeu.com/

Shtuar më 25/08/2015, ora 11:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori