Faulli jashtë zone, për Juven është penallti (FOTO LAJM)

Juventus e harroi humbjen në Champions League përballë Real Madrid dhe rikthehet të fitojë në Serie A. Bardhezinjtë mposhtën 2-0 Genoan falë golave të Vidal dhe Tevez në një ndeshje ku nuk kanë munguar polemikat. Dhe sa herë luan Juventus të gjithë e çojnë gishtin te arbitri.

Në rastin e penalltisë së akorduar për vendasit shihet qartë që faulli i lojtarit mik ndaj Asamoah është qartazi jashtë zone, ndërsa gjyqtari tregoi menjëherë pikën e bardhë të penalltisë. /albeu.com/
Shtuar më 27/10/2013, ora 18:10
rexhep osmani
e Dielë 27 Tetor 2013, Ora 19:45
o njeri si mundet me e pa arbitri penaltin kur ka qen arbitri ne rot te somes pse athere i dha realit penal kunder juves kur nuk ke penal.
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori