"Fenomeni" në Ibiza, barku s'e pengon të shijojë pushimet (FOTO LAJM)

Pëlqej
Pasi e përfundoi detyrën e Ambasadorit në Kupën e Botës "Brazil 2014" Fenomeno Ronaldo po kalon disa ditë pushime në plazhet e Ibizas, i shoqëruar nga familjarë dhe miq të tij.

37-vjeçari, edhe pse është përfolur shumë për peshën e tij trupore dhe për pjesëmarrjen e tij në në reality-showBrazil për të humbur disa kilogramë, është shfaqur sërish në mbi peshë.

Por në bazë të fotove që iu sjellim më sipër duket se Ronaldon nuk e pengon barku i madh për tu kredhur në ujërat e kristalta të Detit Mesdhe. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 09:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori