Ferrari i Balotellit "sulmohet" me letër higjenike (FOTO LAJM)

Ferrari i Balotellit pas refuzimit të dhënies së autografeve
Pëlqej
Surprizë e pakëndshme për Mario Balotellin në Lugano. Sulmuesi i Milan mbërriti të enjten në qytetin zviceran dhe e la Ferrarin e tij në qëndër të qytetit, ku refuzoi ti jepte autografe disa të rinjëve.

Rezultati? Kur u kthye për ta marrë pa se makina luksoze ishte e mbështjellë e gjitha me letër higjenike si shenjë injorimi për Super-Marion. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2013, ora 17:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori