Festa Roma, ovacione për Tottin dhe Garcian (FOTO LAJM)

40 mijë tifozë në "Olimpico" për prezantimin e Romës për sezonin 2014-2015. Pritje madhështore për kapitenin Francesco Totti dhe tekniku Rudi Garcia, ndërsa ende mister përsa i përket të ardhmes së mbrojtësit maroken Mehdi Benatia.

Gjithçka ndodhi para ndeshjes miqësore me turqit e Fenerbahçes e përfunduar në barazim 3-3, ndërsa u preznatuan edhe prurjet e reja: Ashley Cole, Sexdou Keita, Iturbe dhe Salih Ucan. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2014, ora 10:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori