Festat e fundvitit "shëndoshin" yjet e futbollit (FOTO LAJM)

Siç dihet, festat e fundvitit janë gjithmonë të dëmshme për ata që nuk duan të kenë probleme me mbipeshën pasi tavolinat janë plot gjatë këtyre ditëve.

Të vetmit që nuk e teprojnë jnë futbollistët, pasi ata duhet të mbajnë trupin në formë.

Por, si do dukeshin yjet e futbollit nëse do e tepronin me bakllavanë dhe mishin këto ditë?

Në rrjet po qarkullojnë disa foto gallatë të cilat po bëjnë xhiron e internetit. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2018, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori