Feston ditëlindjen, ylli televiziv rrezikon me dekolten super të hapur (FOTO LAJM)

Ajo asnjëherë nuk ka zhgënjyer me stilin e saj të veshjes. Është fjala për Lauren Goodger, e cila këtë të shtunë ka kthyer gjithë sytë nga vetja me veshjen e bardhë.

Ajo ka festuar 34-vjetorin e lindjes në një bar në Londër. Ylli televiziv u shfaq e veshur me një kostum të bardhë, i cili kishte një dekolte shumë të hapur.

Gjithashtu për të plotësuar veshjen e saj, ajo mbante veshur një palë sandale dhe në duar një çantë po ngjyrë të bardhë.Shtuar më 21/09/2020, ora 10:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori