FIFA 15, Top 10 talentet që do bëhen fenomenë (FOTO LAJM)

1. Paul Pogba – (Juventus – Vlera 83, mund të shkojë në 89)
Ndokush prej jush mund të ketë në dorë një kopje të FIFA 15, edicioni i fundit serisë së videolojërave të famshme dedikuar futbollit. Më sipër ju sjellim rënditjen e 10 talenteve të futbollit, të cilët me kalimin e ndeshjeve dhe në bazë të vlerave dhe karakteristikave që kanë në lojë, janë bërë fenomenë.

Kjo ka të bëjë vetëm me lojën në fjalë, por kjo rënditje mund të ndikojë edhe në merkaton e futbollit.

Si rrallë herë, Top 10 dominohet nga Serie A. /albeu.com/
Shtuar më 26/09/2014, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori