FIFA 2015 në perfeksion, futbollistët duken të vërtetë (FOTO LAJM)

Juan Mata (Manchester United)
Pëlqej
FIFA 2015, kapiteulli i rradhës i një prej video-lojërave më të dashura në botë dedikuar futbollit, do të dalë në treg më 25 shtator për Play Station 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 dhe PC.

Traileri dhe imazhet që i paraprinë lojës janë impresionuese: është shumë e vështirë të dallosh futbollistin e vërtetë nga kopja virtuale. /albeu.com/
Shtuar më 07/08/2014, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori