Fiorentina-Inter, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

FIORENTINA (4-3-3)
Në mbrëmje në orën 20:45 Fiorentina dhe Inter do të përballen në Firence me idenë e qartë për t'iu mos larguar akoma më shumë kreut të Serie A.

Të dy ekipet vijnë pas dy fitoreve ditën e enjteEuropa League, ndërsa zikaltrit duan të harrojnë edhe humbjen turpëruese 1-4 fundjavën e shkuar në "San Siro" përballë Cagliarit. /albeu.com/
Shtuar më 05/10/2014, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori