Flamuri shqiptar i gdhendur në Kupën e Europa League (FOTO)

Në kupën e kompeticionit të dytë më të rëndësishëm për klube, “Europa League” janë të gjithë flamujt e shteteve pjesëmarrëse të gdhendura trofeun që do të jepet në fund në Basel.

Gjatë këtij sezoni Skënderbeu i Korçës hyri në histori pasi përfaqësoi Shqipërinë në grupet e “Europa Legues”, dhe për pasojë në të është gdhendur edhe flamuri shqiptar.

Shtuar më 05/05/2016, ora 12:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori