"Flamurtar Arena", ja projekti turk për stadiumin e Vlorës (FOTO LAJM)

Pronarët e rinj të Flamurtarit nuk po mendojnë dhe punojnë vetëm për afrimin e futbollistëve të rinj në skuadër gjatë merkatos së verës por edhe për rikonstruksionin e stadiumit të qytetit.

Prej disa ditësh po punohet në tribunën kryesore të stadiumit ku do të ketë një tjetër pamje, fillimisht të tribunës "VIP", dhe jo vetëm.

Edhe pjesa tjetër e stadiumit "Flamurtari" do të ketë stola të rinj sipas standarteve europiane.

Flamurtari para më shumë se një jave kaloi 100% në administrimin e dy firmave turke TRK dhe Atlas Jet. /albeu.com/
Shtuar më 12/08/2014, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori