Flet ylli i Ajax-it: Femrat gjermane "vdesin" për burrat brazilianë (FOTO LAJM)

David Neres, sulmuesi i Ajaxit të Amsterdamit, tregoi me mediet gjermane se sa të lehtë e ka patur për t’ia rrëmbyer zemrën e modeles Kiro Winona, me të cilën është fejuar.

“Nuk m’u desh shumë mund. E pashë në Instagram dhe i dërgova një mesazh privat: Jam David Neres, dil me mua!”

E, në fakt, këtë ka bërë bukurshja gjermane, e cila tregon edhe motivin që e shtyu të kthente përgjigje pozitive.

“Femrat gjermanevdesin” për burrat brazilianë”.

Për këtë pohim, Kira ka marrë mesazhe jo fort të këndshme në rrjetet sociale, për Neres ka sqaruar se nuk duhet ta merrnin seriozisht, sepse ishte thjesht një shaka.
Shtuar më 07/04/2019, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori