Florenzi shënon dhe shkon të përqafojë gjyshen (FOTO LAJM)

Pëlqej
Festë e veçantë e Alessandro Florenzit pas golit të shënuar sot ndaj Cagliarit. Sulmuesi i ri i Romës realizoi në minutën e 13 dhe menjëherë shkoi në një prej triubanve të "Olimpico"-s për të përqafuar gjyshen e tij.

Momente emocionuese si për nipin golashënues ashtu edhe për gjyshen që kishte shkuar ta ndiqte nga afër. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2014, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori