Floyd Mayweather, çfarë koleksioni këpucësh dhe syzesh (FOTO LAJM)

Këpucët
Boksieri Floyd Mayweather bën një jetë luksoze dhe këtë nuk nguron ta ndajë edhe me fansat e tij në rrjetet sociale. Së fundmi, ylli i ringut ka postuar në Instagram koleksionin e këpucëve të tij (80 palë) dhe më pas edhe një koleksion syzesh ku pyet fansat se cilat duhet të veshë për mbrëmjen e sotme.

Vitin e shkuar Mayweather shpenzoi rreth 8 milionë euro për koleksionin e tij të orëve.


Me rreth 3 euro në sekondë dhe me 105 milionë dollarë në vit 37-vjeçari është sportisti më i paguar në botë për momentin. /albeu.com/
Shtuar më 02/01/2015, ora 18:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori