Formacionet e mundshme të derbit, Juventus-Torino (FOTO LAJM)

Juventus luan të shtunën në orën 18:00 në shtëpi derbin ndaj Torinos.

Bardhezinjtë kërkojnë fitoren pas barazimit zhgënjyes ndaj Beneventos.

Për Juven pritet të mungojnë Buffon, Chiellini dhe Bonnuci, ndërsa për Torinon mungon Vojvoda i cili u infektua me Covid-19 po ashtu edhe Ujkani nuk do të jetë i gatshëm. /albeu.com/
Shtuar më 04/12/2020, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori