Formacionet zyrtare: Bayern-Monchengladbach (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Bayern Munich -Borussia Monchengladbach.

Ndeshja mes Bayern dhe Gladbach luhet në orën 18:30.

Vendasit duan të sigurojnë sa më parë titullin, ndërsa miqtë luftojnë për një vend në Champions sezonin e ardhshëm.
Shtuar më 13/06/2020, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori