FINALJA/ Formacionet zyrtare, Dortmund-Bayern (FOTO LAJM)

Në orën 20:30 në stadiumin Allianz Arena do të luhet finalja e Superkupës së gjermanisë mes Dortmundit dhe Bayern. /albeu.com/
Shtuar më 30/09/2020, ora 19:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori