Formacionet zyrtare, Dortmund-PSG (FOTO LAJM)

Një ndeshje fantastike pritet të zhvillohet në Signal Iduna Park ndërmjet Borussia Dortmundit dhe Paris Saint-Germainit.

Skuadra gjermane dhe ajo franceze e zhvillojnë ndeshjen e parë të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve.

Formacionet zyrtare i keni duke shfletuar galerinë më sipër.

Shtuar më 18/02/2020, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori