Formacionet zyrtare: Ferencvaros-Barcelona, Uzuni përballë "yjeve" katalanas (FOTO LAJM)

Janë publikuar formacionet zyrtare në sfidën mes Ferencvarosit dhe Barcelonës e vlefshme për javën e 5-të në fazën e grupeve të Champions Leagues.

Shqiptari Uzuni do të kërkojë të shënojë sërish këtë herë kundër yjeve të skuadrës katalanase.
Shtuar më 02/12/2020, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori