Formacionet zyrtare: Milan-Juve, startojë CR7 dhe Ibra (FOTO LAJM)

Milani dhe Juventusi do të luajnë në San Siro 20:45 ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Albeu.com.

Milani vjen pas humbjes dramatike në derbi, teksa dhe Juventus vjen pas humbjes befasuese 2-1 ndaj Veronës.

Në këtë takim si Pioli dhe Sarri kanë hedhur në fushë formacionin më të mirë të mundshëm ku nuk mungojnë Ibra dhe CR7 në majën e sulmit. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2020, ora 19:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori