Formacionet zyrtare, Tottenham-Leipzig (FOTO LAJM)

Tottenhami i Jose Mourinhos do të presë në shtëpi në 21:00 gjermanët e Leipzig në ndeshjen e parë të 1/16 e Ligës së Kampioneve.

Tottenhami në këtë takim vjen pa Kane dhe Son të dëmtuar teksa ky i fundit ka mbyllur sezonin para kohe.

Formacionet zyrtare i gjeni duke shfletuar galerinë. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2020, ora 20:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori