Formacioni i javës në La Liga (FOTO)

Jesus, Levante

Nota: 9.5
Formacioni i La Ligas këtë javë është plot surpriza, ku mungon Cristiano Ronaldo dhe nuk bën pjes asnjë lojtar i Realit.

Ndërsa nga ana tjetër tek Barcelona është vetëm Messi. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2014, ora 15:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori