Formacioni i kombinuar me lojtarët e Juventusit dhe Barcelonës (FOTO LAJM)

Juventus – Barcelona është kryendeshja e ditës së sotme në Ligën e Kampionëve.

Juventus nuk do të mund të llogarisë në shërbimet e Cristiano Ronaldos, i cili mbetet i infektuar me COVID-19.

Në prag të kësaj ndeshje, Daily Mail ka formuar formacionin më të mirë duke marrë lojtarë nga të dy skuadrat.

Në këtë formacion janë gjashtë lojtarë të Barcelonës dhe pesë të Juventusit.

Faza e sulmit përbëhet nga Paulo Dybala, Lionel Messi dhe Ansu Fati.
Shtuar më 28/10/2020, ora 18:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori