Formacioni më i mirë i javës së 19-të në Serinë A (FOTO LAJM)

1. Marco Festa (Crotone)
Pëlqej
Këtë fundjavë janë luajtur ndeshjet e para për vitin 2017-të në Serinë A. Këto sfida nuk kanë dhuruar shumë surpriza, teksa Juventus, Roma, Milan, Lazio dhe Napoli i fituan sfidat e tyre duke ruajtur pozicionet përkatëse në renditje.

Spikati edhe njëherë fitorja e Atalantës në transfertë ndaj Chievos, ndërkohë që Interi fitoi në frymën e fundit me një gol të shënuar nga Perisic.

Më lart keni dhe 11-shen më të mirë të javës së 19-të./albeu.com/
Shtuar më 09/01/2017, ora 11:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori