Formacioni më i mirë i javës së 26-të në Seria A (FOTO LAJM)

2. Andrea Rispoli (Palermo): 7

Seria A ka dhuruar një fundjavë të mbushur me emocione, dhe që është mbyllur me super ndeshjen Inter-Roma. Verdhekuqtë u konfirmuan si skuadra anti-Juventus pasi fituan 1-3 ndaj zikaltërve duke mbetur -7 pikë pas vendit të parë.

Surprizuese ishte dhe fitorja e Atalantës ndaj Napolit, me dy gola të Caldarës, i cili është vlerësuar si lojtari më i mirë i javës së bashku me Nainggolan.

Më lart keni dhe formacionin më të mirë./albeu.com/
Shtuar më 27/02/2017, ora 11:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori